Bluebead Şeker Hamuru Renkleri

Bluebead Şeker Hamuru Renkleri
Bluebead Şeker Hamuru Renkleri
Bluebead Şeker Hamuru Renkleri

Bluebead Şeker Hamuru Renkleri

Bluebead şeker hamuru renkleri ile pastalarda ve keklerde istenilen kaplama, figür veya desenin tün renkleri kullanılarak süslemesi yapılmaktadır. Pasta ve keklerde içinizden geçeni pasta üzerine yansıtabilecek, günü anlamını pasta üzerinde anlatabileceksiniz. Birbirinden farklı tasarımları ile pastalarınıza herkesi hayran bırakacak, lezzeti ile damaklarda yerinizi alacak ve uzun süre kalıcılığınızı koruyacaksınız.

Bluebead Şeker Hamuru Seçimi Yapılaması

Bluebead şeker hamuru renkleri içerisinde ihtiyacınız olan rengi seçerek, pasta ya da keklerinizde kendinizi daha iyi anlatabilirisiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz şekerler arasından ihtiyacınızı belirleyerek, dilediğiniz renkte bulunan hamurlar arasından belirlediğiniz ağırlığa sahip olanı seçebilirisiniz. Şeker hamuru seçerken aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulmak için hamurları detaylı şekilde inceleyebilirisiniz. Şeker hamurlarını belirlemiş olduğunuz kriterler altında gerek görmüş olduğunuz tüm karşılaştırmalara tabii tutabilirsiniz.

Bluebead şeker hamuru renkleri arasından sizi anlatanı tercih etmenizin ardından hızlı gönderim ile hamuru hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Seçim kriterlerinde önem arz eden ambalaj özelliği sayesinde şeker hamurunu doğru paketlenmesi ile birlikte uzun süre ilk günkü tazeliğinde kullanabilirsiniz. Şeker hamurlarının kolayca şekil alma özelliği ile pasta, kurabiye ve cupcakelerinizi kısa sürede görsel şölen yaratacak sunumlara kavuşturabilirisiniz.

Bluebead Şeker Hamuru Kolay Kullanımı

Bluebead şeker hamuru renkleri ile ilgili olarak, kendinizi yansıtan hamuru pasta ve keklerinizde hızlı bir şekilde kullanmak için izlenmesi gereken adımlar şunlardır;

  • Ambalajında çıkan şeker hamuru çatlamanın önlenmesi için yaklaşık 5 dakika avuç içinde, ısı korunarak yoğrulur.
  • Gereken kıvam alınca düz ve kuru tezgaha konularak merdane yardımı ile istenen incelikte açılır.
  • Hazır olan şeker hamuru gıda yapıştırıcısı veya ballı şekerli süt yardımı ile pastanın üzerine sabitlenerek serilir.
  • İsteğe göre silikon kalıp ve basma kobat kullanarak farlı ve özgün şekiller yaratılıp pasta üzerine yerleştirilir.
  • Renk tonlarını yakalamak için jel boyası kullanılır.

Bluebead şeker hamuru renkleri ile doğum günü, yıl başı, nişan ve düğün törenler, yıl dönümleri geren anlamı kazanacak ve pasta ve kurabiyesinin lezzet ile tasarımı sayesinde uzun süre akıllardaki yerini koruyacaktır.

 

Yorum Bırak

web tasarım