Çikolatalı Kek Karışımı

Çikolatalı Kek Karışımı
Çikolatalı Kek Karışımı
Çikolatalı Kek Karışımı

Çikolatalı Kek Karışımı

Çikolatalı kek karışımı, aniden gele misafirlerinizi hemen ağırlamak, evde zaman geçirmek için hızlı atıştırmalık yapmak, çay veya kahve yanında kolay ve pratik bir kek hazırlamak için bir numaralı yardımcınızdır. Artık ne yapacağım, nasıl hazırlayacağım? Gibi sorular ortadan kalkacak, kek yapmak hızlı ve çok eğlenceli bir hale gelerek, sonuçları ile kesinlikle gurur duyacaksınız.

Çikolatalı Kek Karışımının Hazırlanışı

Çikolatalı kek karışımı, paketinden çıkarıldıktan sonra birkaç küçük işlemin sonunda kullanıma hazır hale gelmektedir. Karışımın içinde kullanılacak miktara bağlı olarak bazı ilave maddeler konulmaktadır. Bunlar kekin kıvamının oluşması ve lezzet katması için önem arz etmektedir. Bu bağlamda ambalajında çıkan karışım içine (150 gr kek karışımı baz alınarak);

  • 3 adet yumurta (akı ve sarısı da kullanılacak)
  • Yaklaşık olarak 150 gr kadar yumuşak margarin ya da isteğe göre tereyağı,
  • Kıvamı yakalayana kadar 7 ile 8 yemek kaşığı arasında süt,
  • Çikolata hamuru için 1 yemek kaşığı saf sudur.

Çikolatalı kek karışımı, ilave maddeler eklendikten sonra gerekli işlemlerin sonrasından fırına sürülemeye hazır olan kek haline gelmektedir. Uygun pişirme süresinin ardından çayların yanını süsleyen lezzetli kekler ortaya çıkmaktadır.

Çikolatalı Kek Karışımı Nerelerden Alınmaktadır?

Hızlı hamur işi yapmak, lezzetli atıştırmalıklar hazırlamak için çikolatalı kek karışımı her evin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Eskiden evde tek tek yapılan işlemlerin hazır halde sunulması kek yapımına pratiklik kazandırmıştır. Bu pratiklik rahatlığına kavuşmak adına karışımın temin edileceği yerler şunlardır;

  • Marketlerin pasta malzemesi satışı yapmış olduğu reyonlarında,
  • Pasta malzemesi üzerine satış yapan dükkânlarda,
  • Web sitesi üzerinde pasta malzemesi satan sayfalarda tedarik edilmektedir.

Kolay erişim ve hızlı kullanım imkanı sunduğumuz çikolatalı kek karışımını, sayfamıza girerek inceleyebilir, gerek gördüğünüz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi ile satış yapmamızın yanı sıra ürünlerimizin her birine kalite ve teslimat garantisi sunmaktayız. Misafirlerinizi hak ettiğiniz gibi ağırlamak, çaylarınızın yanında güzel atıştırmalıklar hazırlamak için seçimini yapmış olduğunuz kek karışımlarında sorun olası durumunda ödemiş olduğunuz ücretin tamamını kesintisiz olarak, hiçbir neden aramaksızın tarafınıza iade etmekteyiz.

 

Yorum Bırak

web tasarım