Çilekli Şarlot Tozu Nerelerde Kullanılır?

Çilekli Şarlot Tozu Nerelerde Kullanılır?
Çilekli Şarlot Tozu Nerelerde Kullanılır?
Çilekli Şarlot Tozu Nerelerde Kullanılır?

Çilekli Şarlot Tozu Nerelerde Kullanılır?

Çilekli Şarlot tozu nerelerde kullanılır? sorusuna alınacak cevap ile eşsiz lezzetli ve güzel görünümlü pastalar yapılmaktadır. Çilekli Şarlot tozunu kullanarak yapılan pastalarda hem lezzet hem de görünüm konusunda herkes bir pasta ustası olacaktır. Güzel bir atıştırmalık olarak, özel günleri süsleyen şık pasta ya da kişilere özel hissettirecek lezzetler olarak herkes tarafından kolay ve sık bir şekilde tercih edilmektedir.

Çilekli Şarlot Tozu Nasıl Kullanılmaktadır?

Çilekli Şarlot tozu nerelerde kullanılır? cevabı sonrasında tozun nasıl kullanılacağı sorusu ortaya çıkmaktadır. Gayet pratik kullanımı olan toz, birkaç adım sonrasında hazır hale gelmektedir. Bunun için Şarlot tozu pastada kullanımı şöyledir;

  • 250 gram ılık su içerisine 200 gram çilekli Şarlot tozu konulup, çırpılarak eritilir.
  • Ardından 1000 gram krem şanti ilave edilerek kıvama gelinceye kadar karıştırılır.
  • Dibi pandispanya ya da hazırlanan kek ile döşenmiş olan kaba dökülür.
  • Hazırlanan pasta karışımı -18 derecede 12 saat ya da -35 derece 2 saat dondurucuda bekletilir.
  • Çilekli Şarlot tozu nerelerde kullanılır? cevabına karşılık olan pasta dondurucudan çıkarıldıktan sonra 3 saat çözülmeye bırakılır.
  • Son olarak üzerisin meyve, kakao veya çikolata ile süslenerek servis edilmeye hazır hale getirilir.

Servis edilen pastalar hem gözlere hem de damaklara hitap edecektir.

Çilekli Şarlot Tozunun Özellikleri

Marketlerde, pasta malzemesi mağazalarında ve sanal alış veriş sitelerinde Şarlot tozu kolaylıkla temiz edilmektedir. Çilekli Şarlot tozu nerelerde kullanılır? sorusu ürünün özelliğini yansıtmaktadır. Tozun raf ömrü oldukça uzundur. Pastaların ve kremaların hızlı donmasını sağlamaktadır. Toz oda sıcaklığında hemen erimemektedir. Kolay kullanımının yanı sıra çilekli Şarlot tozu işlevselliği sayesinde ekonomik bir üründür. Çırpma ve pasta üzerine dökülme esnasında topaklık oluşturmaz ve pastanın görünümünü bozmaz.

Ürünlerimizin her birine garantimizi vererek çilekli Şarlot tozu nerelerde kullanılır? sorusunu en ince detayına kadar açıklamaktayız. Memnuniyet güvencesi ile sunduğumuz ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bakanlık kontrolleri sonrasında sizlere sunduğumuz ürünlerimizde memnun kalmamanız halinde ödemiş olduğunuz ücretin tamamını herhangi bir kesinti yapmadan tarafınıza iade ediyoruz.

Yorum Bırak

web tasarım