Dolgu Kreması

Dolgu Kreması

Dolgu Kreması

Dolgu Kreması
Dolgu Kreması

Günümüzde hemen her tatlının içerisine girmeyi başaran dolgu kreması, cheesecake’ten profiterole, tarttan, hazır bisküvilere geniş bir kullanım alanı ile günlük hayatımızda tükettiğimiz gıdalar içerisinde geniş bir yer kaplamaktadır. Dışarıdan alınacak hazır tatlıların bir parçası olmasının yanı sıra evde hazırlanan tatlılarında bir parçası olmaya aday bir lezzetlendirme ve hacimlendirme aracı olarak kullanılabilir.

Dolgu Kreması Kullanılan Evde Hazırlanabilecek Tatlılar

İster evde ağırlayacağınız misafirleriniz için olsun ister, kendi damak zevkiniz için olsun, evde hazırladığınız da dolgu kreması kullanmanız gereken tatlıların başında profiterol gelmektedir. Görece zahmetli olabilecek bu tatlının zahmetini ortadan kaldırmak için içerisinde kullanabileceğiniz dolgu kreması çeşitlerine ürünlerimiz sayfamızda göz atabilir, vakit kaybetmeden sipariş verebilirsiniz.

Profiterol’ün bir benzeri olabilecek diğer bir tatlı ise ekler pastalarıdır. Bu minik atıştırmalıkların içlerine koyacağınız dolgu kreması aromasında yapacağınız değişiklikler ile misafirlerinize yapacağınızı sunumuzu zenginleştirebilirsiniz.

Evde Hazırladığınız Keki, Pastaya Dönüştürün

Evde hazırladığınız keki, özel sunumlu bir pastaya dönüştürmek için enine dilediğiniz incelikte, arzu ettiğiniz etkiyi yakalamak için ikiye veya üçe bölün. Kekin ilk katmanına sitemizden temin edebileceğiniz çeşitli lezzet seçeneklerine sahip dolgu kreması ilave edin. Tercihiniz bu yönde olur ise, kremanın içerisine taze dilimlenmiş meyve veya kabuksuz çerez türlerinden ilave ederek lezzet ve özel dokunuşunuzu ilave edin. Kekin ayırdığınız üst katmanını kremanın üzerine yerleştirin. Kekinizi ikiden fazla katmana ayırdınız ise her bir katman için beğeninize uygun düzenlemeyi gerçekleştirin. Kekinizin kenarlarından taşma yapan kremayı bir spatula yardımı ile temizleyin. Pastanızın dayanıklılığı arttırmak isterseniz hazırladığınız pastanızın üzerini şeker hamuru ile süslemeye devam edebilirsiniz veya dolgu kreması ile süslemelerinizi tamamlamayı tercih edebilirsiniz.

Tatlı tercihiniz her ne olursa olsun, içerisinde bir dolu mutluluk verebilecek olan dolgu kreması da bulunsun. Sitemizdeki zengin çeşitliliğe göz gezdirirseniz, tatlılarınızı daha göz alıcı ve lezzetli kılabilecek seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Her tatlınızda daha fazla lezzet için tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Tatlılarınızda unutulmaz bir lezzet için tüm ürünlerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Bırak

web tasarım