Hazır Pandispanya Karışımı

Hazır Pandispanya Karışımı
Hazır Pandispanya Karışımı
Hazır Pandispanya Karışımı

Hazır Pandispanya Karışımı

Hazır pandispanya karışımı, mutfaklarda yerini aldığından beri pasta hazırlamak artık çok kolay hale gelmiştir. Pandispanya karışımı sayesinde, pratik yapılacak tarifler aramaktan, tariflere uygun malzeme seçmekten ve hazırlanması içim uzun zaman beklemekten kurtulacaksınız. Kıvamında sunu yapılan pandispanya pastaları, görsel güzelliği ile göz kamaştıracak, harika lezzeti ile herkesi kendine hayran bırakacaktır.

Hazır Pandispanya Karışımı Nasıl Hazırlanır?

Hazır pandispanya karışımı birkaç küçük işlemin sonrasında hazır hale gelmektedir. Farklı ağırlık ölçülerinde sunmuş olduğumuz pandispanya karışımlarını mutfağınızda sürekli tutarak acil ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Pandispanya karışımının içerisine ambalajdaki malzemelerinin haricinde ek olarak;

  • 3 adet yumurta,
  • Yaklaşık 100 ml su konulur sade pandispanyalar için,

eğer kakaolu yapılacak ise ilave olarak;

  • 30 ml sıvı yağ,
  • 25 mg kakao kullanılır.

İçerisine ilave edilecek malzemeler hazırlandıktan sonra pandispanyayı yapmak için;

  • Fırın 170 derecede ısıtılmaya bırakılır.
  • Hazır pandispanya karışımı ve içerisine ilave edilecekler eklenerek mikser yardımı ile yavaştan başlanıp hızlanarak yaklaşık 4 dakika çırpılır.
  • Hamur kıvamı alınca içerisine pişirme kağıdı serilmiş, yanları yağlanmış kek kalıbı içerisine dökülür.
  • Yaklaşık 40 dakika ısıtılmış fırında pişirilir.
  • Pandispanyalar soğuduktan sonra servise hazır hale getirilir.

Pandispanyaların isteğe göre içine isteğe göre arasına damak zevkine göre hazırlanmış dolgular ilave edilir.

Hazır Pandispanyalarda Kalite

Hazır pandispanya karışımı, sunumlarda beklenen görselliği yakalamak, istenen damak zevkine ulaşmak için dikkatlice seçilmelidir. Karışımlar ilk olarak kalite standartlarına uygun olarak üretilmiş olmalıdır. Ayrıca içersin de herhangi bir yabancı madde kesinlikle bulunmamalıdır. Sağlıklı tüketilmesi için ilgili bakanlıkların belirlemiş olduğu koşullar altında, gerekli onaylar alınarak üretilmiş olmalıdır. ilk üretim ve son kullanım tarihleri arasında satışa sunulmuş olmaları gerekmektedir.

Sizler için karışım konusunda tüm kriterleri eksiksiz yerine getirerek hazır pandispanya karışımı temininizi güven içerisinde yerine getirmekteyiz. Ürünlerimizi seçtikten sonra kısa sürede teslimat ile hemen kullanabilir, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Uygun fiyatlar altında sunmuş olduğumuz ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda ödemiş olduğunuz ücretin tamamını herhangi bir kesinti yapıp, koşula bağlamadan eksiksiz olarak tarafınıza iade ediyoruz.

Yorum Bırak

web tasarım