Jel Boya Renkleri

Jel Boya Renkleri

Jel Boya Renkleri

Jel Boya Renkleri
Jel Boya Renkleri

Gelişmiş pasta sektörü sürekli olarak artış göstermektedir. Bu sektörde her geçen gün daha fazla malzeme ve pasta üretimi sağlanmaktadır. Özellikle pasta ürünlerine güzel görünüm veren ve sürekli olarak tercih edilen jel boyalar farklı özelliklerde ve çeşitlerde piyasada bulunmaktadır. Özellikle jel boya renkleri ile ilgi çekici olmayı başarmış ürünlerdir. Siyah, kırmızı, kahverengi ve birçok renk seçenekleri ile firmamız tarafından bulunan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Jel boyaların kullanımı oldukça pratiktir ve saklama koşulları yani raf ömrü oldukça dayanıklıdır. İçerisinde kullanılan boyalar sağlığa zarar vermeyen gıda malzemeleridir. İçerisinde gıda boyaları kullanılmaktadır.

Jel Boya Nerelerde Renklendirici Olarak Kullanılır?

Jel boyalar pasta ürünlerine eklenen ve pastaların, tatlıların üzerine uygulanan özel tatlandırıcı malzemeler olarak bilinirler.  Tatlı ve pastalar üzerine uygulandığında lezzetli tatlılar meydana gelmektedir. Pastaneler ve pasta firmaları sürekli bu ürünü kullanılmaktadır.

Firmamızda bulunan jel boyalar, uygun fiyat seçenekleri ile piyasada çok fazla olarak üretilmektedir. Piyasada bulunan jel boyalar istenilen jel boya renkleri ile her zaman bulunabilir. Bu jel boyalar renk seçenekleri ile her zaman firmamız tarafından sağlanmaktadır. Jel boyalar farklı renklerle aşağıdaki şekillerde bulunmaktadır.

  • Turuncu jel boya
  • Kahverengi jel boya
  • Siyah jel boya
  • Sarı jel boya
  • Pembe jel boya
  • Mor jel boya
  • Mavi jel boya
  • Kırmızı jel boya
  • Beyaz jel boya şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.

Bu jel boyalar genellikle kg veya ml şeklinde olabilmektedir. Tüp şişlerde olabildiği gibi, normal kovalarda da olabilirler. Firmamızda her türlü butik pasta malzemeleri bulunmaktadır. Bu malzemeler web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde gönderi sağlamaktadır.  Kurabiyelerde, kuru pastalarda, özel tatlılarda, yaş pastalarda, krem şantiler de sürekli olarak kullanılmaktadır. Soğuk ve kuru alanda güneş ışınlarına doğrudan etki etmedikçe uzun süre raflarda saklanabilmektedir. Böylelikle herkes tarafından kolaylıkla tercih edilmektedirler.

Jel Boya Fiyat Seçenekleri

Uygun fiyat seçenekleri ile her zaman müşterilere sunulmaktadır. Sizlerde firmamız aracılığı ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.  Bu ürünler sayesinde sizlerde istediğiniz pasta ve tatlıları yapabilir ve lezzetli pastalar yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

web tasarım