Kahverengi Şeker Hamuru

Kahverengi Şeker Hamuru

Kahverengi Şeker Hamuru

Kahverengi Şeker Hamuru
Kahverengi Şeker Hamuru

Kahverengi şeker hamuru ile eşsiz sunumlarınızın yanı sıra damaklara kalıcı lezzetler ortaya çıkaracaksınız. Şık tasarımlar hazırlayarak sunumlarınızı görsel şölene çevireceksiniz. Anlamlı günlerde karşınızdakine kendisini özel hissettirecek, içinizde gelen duyguları rahat bir şekilde dışa vurabileceksiniz. Kolay kullanım imkanı olan şeker hamurları ile bir usta havasına girecek, istediğiniz şekilleri oluşturarak herkesi kendinize hayran bırakacaksınız.

Şeker Hamurlarının Kullanılması

Kahverengi şeker hamuru hemen pastalarınızda veya şekillerinizde kullanılmak üzere hazırlanarak sizlere sunmaktayız. Yapacağınız küçük işlemlerin ardından istediğiniz sonuca çabucak ulaşacaksınız. Şeker hamurlarını;

  • Paketinden çıkardıktan sonra yaklaşık 5 dakika avuç içinde ovarak yoğurun.
  • Yumuşak kıvama gelene kadar yoğurdunuz hamuru düze bir zemin veya hamur tahtası üzerine koyun.(zemin veya tahtanın kuru olması gerekir)
  • Yapışmaz kuru bir merdane ya da oklava yardımı ile istediğiniz incelikte açın.
  • Açtığınız hamurları kaplama için pastanın üzerine yavaşça serin ve var ise gıda yapıştırıcısı yoksa ballı şekerli sür yardımı ile sabitleyin.
  • Kahverengi şeker hamuru ile şekil oluşturmak için kalıplar, kopatlar ve kalemler kullanıp figürler oluşturun.

Hızlı ve basit şekilde hazırladığınız hamurlar ile enfes lezzet ve görünümlere kavuşacaksınız.

Şeker Hamuru Kalitesi

Birçok amaç için kullanılan kahverengi şeker hamuru, gönül rahatlığı içinde kullanılması ve tüketilmesi için belli kriterleri yerine getirmiş olması gerekmektedir. Hızlı bir şekilde ve huzurlu olarak kullanmanız için hamurlarımız;

  • Ambalajın içerisinde kullanımınıza hazır halde sizlere gönderilmektedir.
  • Renk değişimlerini yakalamak için jel boyası kullanıma uygun olarak üretilmektedir.
  • Sağlık Bakanlığının kontrolleri altında hiçbir zararlı ve koruyucu madde içermemektedir.
  • Hava almayacak şekilde muhafaza edilmesi durumunda uzun süre ilk andaki gibi tazelikte kullanılmaktadır.

Kahverengi şeker hamuru konusunda istemiş olduğunuz tüm bilgilere bizleri ziyaret ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz inceleyerek gerek gördüğünüz tüm karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruları cevaplayarak sizler ve sevdikleriniz için güvenli hamurları kullanımınıza sunmaktayız. hamurlarımız sizlere kendi güvencemiz altında sunulmakta olup memnun kalmadığınız durumlarda herhangi bir şart aranmaksızın, ücretiniz kesintiye uğramadan tarafınıza anında aide edilmektedir.

Yorum Bırak

web tasarım