Kırmızı Şeker Hamuru

Kırmızı Şeker Hamuru

Kırmızı Şeker Hamuru

Kırmızı Şeker Hamuru
Kırmızı Şeker Hamuru

Kırmızı şeker hamuru kullanarak birbirinden farklı ve eşsiz sunumlar ortaya çıkaracaksınız. Şeker hamuru ile doğum günü, nişan, düğün, yılbaşı vb. birçok özel gününüzün anlamınız pastalarınıza veya figürlerinize yansıtacaksınız. Duygularınızın dışa vurumu olarak kullanacağınız şeker hamurunun kolay kullanım ve hızlı şekil alam özellikleri sayesinde mutfağınızda kendinizi bir usta havasına sokacaksınız. Şık tasarımları lezzet ile birleştirerek unutulmaz tatlarda görsel şölen ekleyeceksiniz sunumlarınıza.

Kırmızı Şeker Hamurunda Olması Gerekenler

Kırmızı şeker hamuru sizle özel bir hava katarak özellikleri sayesinde sunumlarınızı hızlı bir şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Sizlere kolaylık sağlaması adına sunmuş olduğumuz hamurlarda bulunan özellikler;

  • Ambalajlanırken her türlü detayı düşünülmüş ve sizler kullanacağınız zaman sadece çıkarıp yoğurarak kullanıma hazır hale getireceksiniz. Herhangi ilave bir işlem veya madde gereksinimi bulunmamaktadır.
  • Sağlık Bakanlığının belirlediği kriterler altında üretimi yapılıp kontrol edilerek içerisinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.
  • Jel boyası kullanılıp hamurda farklı renklerin ortaya çıkarılmasına tamamen uygundur.
  • Ambalajında ya da streç filme sarılarak havasız muhafaza edilmesi halinde uzun süre ilk günkü tazeliğini korumaktadır.

Kırmızı şeker hamuru uygulanması ve içerikleri sayesinde sizlere gönül rahatlığı içinde sunum hazırlama imkânı sunmaktadır.

Şeker hamur ile yapılacaklar

Kaliteli ve kullanışlı olarak sunmuş olduğumuz hamurları isteğinize göre özgürce kullanabilirsiniz. İster pasta kaplaması ister ise figürler ortaya çıkarabilirsiniz. Kırmızı şeker hamuru kullanımı için;

  1. İlk olarak ambalajından çıkan hamuru 5 dakika ovarak yoğurun,
  2. Tezgâh veya hamur tahtası gibi düz ve kuru bir zemine hamuru koyun,
  3. Kuru merdane veya kalın oklava yardımı ile yavaşça istediğiniz boyut ve inceliği ulaşıncaya kadar açın,
  4. Açılma esnasında çatlama olması durumunda avuç içi ile ovarak çatlaklar kapatın ve pudra şeker serpin,
  5. Pasta üzerine isteniyorsa hamur pastaya serilir ve gıda yapıştırıcısı ya da ballı şekerli süt ile sabitlenir.
  6. Şekil yapılmak istenirse hamur üzerine silikon kalıp, basma kopat ve şekil verici kalemler yardımız ile istenen figür oluşturulur.

Kırmızı şeker hamuru kullanarak içinizde var olan duygularınızı dışa çıkaracaksınız.

Yorum Bırak

web tasarım