Krem Şanti Nedir ve Zararlı mıdır?

Krem Şanti Nedir ve Zararlı mıdır?

Krem şanti nedir ve zararlı mıdır derseniz, çırpılmış krema tam olarak adından da anlaşılacağı gibi hazır alınan ya da evdeki malzemeler ile yapılan bir tür pasta sosu olarak adlandırılabilir. Ayrıca bazen şeker ve vanilya ile tatlandırılır.

Krem şanti yapıldıktan sonra, genellikle hiçbir zaman kendi başına tüketilmez. Meyve, dondurma, kek, sıcak çikolata ve özel kahve içecekler için çok popüler bir üründür. Çırpılmış krema, çeşitli tatlılarda, örneğin katları çok olan kekler için bir dolgu maddesi olarak birincil bileşen olarak da kullanılır. Markamız bu alanda sizler için son derece doğal bileşenlerden oluşmuş ürünler hazırlamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Hazır Almayın, Ev Yapımı Tadında Bizim Ürünlerimizi Alın

Karışıma çırpılmış krema eklemek de maalesef yardımcı olmuyor. Krem şanti nedir ve zararlı mıdır sorusuna cevap olarak, çırpılmış krema da esas olarak bilinen kremadan yapıldığı için bu sizin için iyi değildir. Ev yapımı çırpılmış krema, yemek kaşığı başına yaklaşık sekiz kalori, artı bir gram yağ ve neredeyse yarım gram şeker içerir. Yine, bu tamamen kendi başına çok kötü sayılmaz. Ama zaten aşırı şeker ve kaloriyle ağır yüklü yiyeceklerle birlikte kullanıldığı için esas onları daha da kötüleştirir.

Günlük önerilen kalori alımları yaşa, cinsiyete ve yaşam tarzına göre değişir. Bununla birlikte, ortalama olarak kadınların mevcut kilosunu korumak için günde yaklaşık 2000 kalori alması gerekirken, ortalama erkeğin yaklaşık 2500 kalori alması gerekir. Günlük önerilen kalorilerinizi tekrar tekrar kullanmak obeziteye neden olabilir.

Ancak sizler için doğal bileşenlerden hazırladığımız ev yapımı tadında krem şantiler sizin için vazgeçilmez olacaktır. Ev yapımı tarzında çırpılmış kremamız diğer hazırlar ürünlere göre çok daha kıvamlı ve hoş yapıdadır.

Sağlık İçin Doğru Olan Çırpılmış Krema

Örneğin hazır bir krem şanti, früktozlu mısır şurubu içermektedir. Yüksek früktozlu mısır şurubu, daha fazla kilo almaya neden olabilir. Ne yazık ki güvenli ve kabul edilebilir bir trans yağ seviyeleri yoktur. Bu yağlar HDL’yi düşürürken (iyi kolesterol) LDL’yi (kötü kolesterol) arttırırlar. Oysaki bizim ürünlerimiz tamamen doğal bileşenlerden oluşan malzemelerden oluşmaktadır.Peki, krem şanti nedir ve zararlı mıdır? Bizim tavsiyemiz mi? Sizin için ürettiğimiz tamamen faydalı ürünlerimiz tercih etmelisiniz.

 

Yorum Bırak

web tasarım