Krem Şanti Puding

Krem Şanti Puding

Krem Şanti Puding bir arada kullanıldığında daha lezzetli pastalar elde edilmektedir. Krem şanti toz karışımlı pasta malzemesi olup ve ana rengi beyaz olarak üretilir. Kullanılan pudingin içerisine eklenerek pudingin rengi alır. Hazır krem şanti ürünlerimizin kullanım ömürlerinin uzun olması için içerisine katkı maddeleri bulunur. Bu katkı maddeleri raf ömürlerini uzatmaktadır. Ürünlerimiz yasal süreçlerden ve izinlerden geçerek gıda bakanlığı onaylıdır. Ürünlerimizden krem şanti puding karıştırıldığında kısa sürede tüketilmelidir. Yapımında süt ya da süt tozu kullanıldığı için hızlı şekilde bozulabilir.  Su kullanımı da aynı hızda bozulur, çünkü krem şanti tozların içerisinde süt tozu bulunmaktadır. Pastalar ürünlerimiz sayesinde daha lezzetli ve güzel durur. Keklerde aynı lezzet sağlanmaktadır.

Krem Şanti Kullanımı

  • Her tür pastalarda kullanılır
  • Renkli ve renksiz seçenekleri vardır
  • Toz halinde satılırlar.
  • Hazır krem şanti ve ev yapımı krem şanti vardır.
  • Pudingle karıştırılabilir
  • Puding hazırlandığında en son krem şanti eklenerek çırpılır
  • Su, süt veya meyve suyuyla mikser yardımıyla çırpılarak elde edilir.
  • Pasta katkı maddeleri bulmaz.

Krem Şanti Puding bardak kuplarına alternatif tariflerle uygulanan krem şanti pudingler, meyve salatalarında da kullanılmaktadır. Evde yapılan krem şanti pudingler de ilk önce krem şanti hazırlanır. Bunun nedeni krem şanti hazırlandıktan sonra buzdolabında 2-3 saat dinlenmesi sırasında hazır puding pratik hazırlanma tarifiyle hazırlanarak soğuduğunda krem şantiyle çırpılarak karışması sağlanır.

Krem Şanti Puding Karışımı

Krem Şanti Puding karışımı çok pratik ve zahmetsiz olan ürünlerimizdendir. Bu karışımın nedeni pastaların iç dolguların daha yoğun ve lezzetli olmasını sağlamaktır. Puding yapıldıktan sonra dinlendirilir. İstenilen renkte puding yapıldığında aynı renkte krem şanti kullanılması gerekir. Aynı renkte yapılmayan krem şantiler pastalarda tat ve renk bozukluğuna neden olabilir. Ana renk beyaz olan krem şanti renkli puding ürünlerimizle bir araya geldiğinde pudingin renginin açılmasına neden olur. Krem şanti puding kullanımı ayrı ayrı satın alınabilir. Fiyatları her bütçeye uygun olduğu için online olarak ta satışını toplu ve tekli paketler halinde sayfamızdan güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

 

Yorum Bırak

web tasarım