Lacivert Şeker Hamuru

Lacivert Şeker Hamuru

Lacivert Şeker Hamuru

Lacivert Şeker Hamuru
Lacivert Şeker Hamuru

Lacivert şeker hamuru kullanarak kendinize özgü tasarımlar yaratabilir, lezzetli tatlara ulaşabilir ve eşsiz sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. Pastalarınızı ve şekillerinizi klasik görünümden kurtarıp, bir görsel şölene çevirebilirsiniz. İç dünyanızı dışa rahatça aktarabilir, doğum günü, yıl dönümü vb. özel günlerinizi daha da anlamlandırabilirsiniz. Sunumlarınız ile herkesi kendinize hayran bırakacak, mutfakta ve sunumda tam bir usta havasına gireceksiniz.

Lacivert Şeker Hamuru Nasıl Kullanılır?

Lacivert şeker hamuru kolay kullanımı ve hızlı şekle girme özelliği ile mutfaklarda yerini almıştır. Her şeyi size hazır olarak gönderdiğimiz şeker hamurlarını birkaç küçük işlemin sonunda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu bağlamda hamurları;

  • Paketinden çıkardıktan sonra 5-6 dakika kadar avuç içinizde ovarak yoğurun.
  • Yumuşak kıvama gelen hamurları düz bir zemin ya da hamur tahtası üzerine bırakın.
  • Yapışmaz ve kuru merdane ya da kalın oklava yardımı ile istediğiniz incelikte açın. Açma esnasında çatlamaları önlemek içim pudra şekeri hamura serpin.
  • Pasta için kullanmanız durumunda hamuru pastanızın üzerine serdikten sonra gıda yapıştırıcısı kullanarak sabitleyin. Yapıştırıcınız olmaması halinde aynı işlemi ballı şekerli süt yardımı ile yapın.
  • Şekil ve figürler yaratmak için silikon kalıp, basma kopat ve şekil başlıkları ile kalemleri kullanın.

Lacivert şeker hamuru ile şık tasarımlar ortaya çıkaracaksınız. Taraflı tarafsız herkesin beğenisini toplayacaksınız.

Lacivert Şeker Hamuru Özellikler

İstenilen amaca yönelik kullanılmasında gönül rahatlığının sağlanması adına lacivert şeker hamuru bazı şartları sağlamış olması gerekmektedir. Tüm standartlara uygun olarak üretilen hamurlarımız;

  • Sağlık Bakanlığının belirlediği şartlar ve kontrolleri altında içeriğinde hiçbir Zaralı madde barındırmaz.
  • Paket açılması ile kullanıma hazır olduğundan herhangi bir maddeye ihtiyaç duyulmadan kullanılır.
  • Hamur içinde farklı renk tonları oluşturmak için jel boyası kullanımına uygundur.
  • Kendi paketinde ya da streç filme sarılarak havasız muhafaza edilmesi halinde uzun süre taze bir şekilde kullanıma uygundur.

Lacivert şeker hamuru istediğiniz zaman sizlere hızlı şekilde ulaşarak yapacağınız sunumların hızlandırılmasını sağlamaktadır. Bizleri ziyaret ederek ürünlerimiz inceleyip, dilediğiniz ürün bilgilerine kolayca ulaşabilirisiniz.

Yorum Bırak

web tasarım