Pasta Kâğıdı Yenilebilir

Pasta Kâğıdı Yenilebilir
Pasta Kâğıdı Yenilebilir
Pasta Kâğıdı Yenilebilir

Pasta Kâğıdı Yenilebilir

Pasta kâğıdı yenilebilir özelliği sayesinde, özenle hazırlanmış pastaların üzerine işlenmiş olan, yazı, resim veya süslerin pasta üzerinden çıkarılmadan tüketilmektedir. Pasta üzerinde bulunan her türlü dekor pastanın bir parçası olduğundan dolayı herhangi bir şekilde çıkarma, kesme vb. durumlarda hem pastanın görünümü hem de yapılış amacının bozulmasına neden olmaktadır.

Pasta Kâğıdı Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pasta kâğıdı yenilebilir olması için birçok özelliği bir arada bulundurması gerekmektedir. Aksi halde hem pastaların bozulmasına neden olduğu gibi hem de pastayı tüketecek olan kişilerin sağlığına tehdit oluşturmaktadır. Bin bir zahmet çekerek hazırladığınız pastaların hiçbir sorun çıkarmadan sunumunun hazırlandıktan sonra damak tadına hitap ederek tüketilmesi için kâğıtlarımızın özellikleri şunlardır;

  • Kâğıtlarımız hem ulusal hem de uluslar arası kalite standartlarının her bir kriterine eksiksiz uyum sağlayarak üretilmektedir.
  • Sağlık Bakanlığının belirtmiş olduğu sağlık şartlarını yerine getirerek üretimi yapılmaktadır.
  • İçerisinde sağlığa zararlı herhangi bir katkı ve koruyucu madde barındırmamaktadır.
  • Üzerlerinde herhangi bir deforme, renk akması, karışması gibi sorunları oluşturmayacak gıda boyaları kullanılarak üretilmektedir.
  • Pasta kâğıdı yenilebilir bölümü pastanızın boyutuna göre özenle hazırlanarak üretilmektedir.

Sunmuş olduğumuz özellikler sayesinde pastalarınızın üzerinden desen, yazı, resim vb. ayrım yapmadan gönül rahatlığı içinde tüketebilirsiniz.

Pasta Kâğıdı Hazırlanması

Pasta kâğıdı yenilebilir kısmının hazırlanması kapsamında en iyisini sizlere sunmak için hizmet vermekteyiz. Pastalarınızın yapılış amacını bize ulaştırdıktan sonra, pastanız üzerinde dilediğiniz yazıyı, resmi, dekoru kolayca hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Pastanızın büyüklüğüne göre veya şekline uygun şekilde dekorlarını oluşturuyoruz.

Bizimle irtibata geçmeniz halinde pasta kâğıdı yenilebilir kısmını sizlere hızlı bir şekilde ulaştırarak hemen kullanmanızı sağlıyoruz. Ayrıca gönderim esnasında kâğıdın her türlü hasara karşı korunması için özenle muhafaza edilmiş şekilde gönderim sağlıyoruz. Sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz kâğıtların tüm sorumluluğu bizlere ait olup garantimiz altında sizlere gönderiyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, mağdur olamamanız ve pastanızın zamanında hazır olması için en hızlı ve uygun çözüm yöntemlerini sizler ile paylaşıyoruz. Özgürce pasta hazırlamak ve şık tasarımlar ile sunmak için sizlere yardım etme konusunda bizler hazırız.

yenilebilir şeker hamuru kağıdı ile baskı nasıl yapılır, yenilebilir şeker hamuru kağıdı üstüne baskı, yenilebilir şeker kağıt, yenilebilir kağıda baskı makinesi, yenilebilir kağıttan pasta yapımı, yenilebilir kağıt, gofret plaka ile pasta yapımı

Yorum Bırak

web tasarım