Pasta Kutusu Modelleri

Pasta Kutusu Modelleri
Pasta Kutusu Modelleri
Pasta Kutusu Modelleri

Pasta Kutusu Modelleri

Pasta kutusu modelleri, pastalarınızın taşınması esnasında hem sağlam hem de gösterişli şekilde olmasına yardımcı olmaktadır. Pasta kutuları, pastaların herhangi bir şekilde zarar görmemesi üzerine taşınmayı kolaylaştırmak için satışa sunulmuştur. İster toplu imalat yapan işyerleri ister sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen kişiler, kutuları kendi zevk ve amaçlarına özgü olarak kolay bir şekilde kullanılabilmektedir.

Pasta Kutusu Çeşitleri Neye Göre Değişkenlik Gösterir?

Pasta kutusu modelleri ilk başta pastanın büyüklüğünü göz önüne alarak hazırlanmaktadır. Pastaların taşınması sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunu ortadan kaldırmak amacı ile hazırlanmış olan pasta kutusu çeşitleri şunlardır;

  • Pastanın büyüklüğüne göre ebatları bulunan kutular, ( küçük kutu kullanımı pastanın görünümünün bozulmasına neden olur, büyük kutusu ise içinde sallanan pastanın ezilmesine yol açar)
  • Pastanın şekline göre hazırlanan kutular ( kare, yuvarlak, oval, baton pastalar)
  • Pastanın kendisine göre hazırlanmış kutular ( yaş pasta, kutu pasta, tart ve waffle kutuları)
  • Esneklik veya sertliğine göre kutular ( yas pastalar için sert, kuru pastaların sığmasını sağlamak için esnek kutular)
  • Üstü dekor işlemeli kutular,
  • Üzerine isteğe göre dekor oluşturulmuş kutulardır.

Pasta kutusu modelleri konusunda beklentilerinizi karşılayacak, isteklerinize tam olarak cevap verecek olan kutularımız ile pastalarınızın sunumlarında tüm görsel güzelliği yakalamış olacaksınız.

Pasta Kutusu Modellerinde Kalite

Pasta kutusu modelleri ne kadar değişkenlik gösterirse gösterisin önemli olan yanı kutunun kaliteli olmasıdır. Kalitesiz kutu tercihi pastanın üzerinde bulunan süslemeleri bozmanın yanı sıra pastanın kırılması, ezilmesi gibi zarar görmesine neden olmaktadır. Ayrıca kalitesizi kutular pastanın lezzetini de bozarak sağlık konusunda olumsuz sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle kutular tercihi yapılırken dikkatli davranmak gerekmektedir.

Pasta kutusu modelleri konusunda kalite anlayışımızda ödün vermeden, ilk hedef olarak sizlerin memnuniyetini belirleyip çalışmaktayız. Bu nedenle pasta kutularımız ile ilgili her türlü araştırma ve karşılaştırmayı yapabilirsiniz. Kutularımızı kullanmış olan büyük kapasite ya da özel pasta üretimi yapan müşterilerimizin hakkımızda bulundukları yorumları okuyabilirsiniz. Sizlere her an en iyisini sunmamız, kutu konusunda her sorununuzu çözmemiz için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Bırak

web tasarım