Şeker Hamuru Cupcake

Şeker Hamuru Cupcake

Şeker Hamuru Cupcake

Şeker Hamuru Cupcake
Şeker Hamuru Cupcake

Atıştırmalık dünyasının önde gelen seçimlerinden cupcake, pasta süsleme sanatı ile buluşursa ortaya çıkan ürünler kesinlikle sanatsal ve lezzetli görüntüleriyle beğeni toplar. Şeker hamuru cupcake ürünleri ülkemizde görece yeni olsa da beğenilerek yaygınlaşan bir akım olduğu söylenebilir. Özellikle tek bir pastanın servisinin zor olacağı durumlar veya cupcakeler ile bir mesaj vermek istediğiniz durumlarda göze hoş gelen çözümler arasında yer alıyor.

Şeker Hamuru Cupcake Kimler İçin

Daha çok çocuklara yönelik tasarımlar ile süslenebilen cupcakeler, her yaştan tüketiciyi cezb etmeyi başarıyor. Cupcake üzerine 2 boyutlu olarak yapılabilecek süslemelerin yanında 3 boyutlu dekoratif süslemelerin eklendiği daha gösterişli şeker hamuru cupcake modelleri ile her yaştan tatlı severin ilgisini çekeceklerini söylemek pekte yanlış olmaz.

Şeker Hamuru Süslemeli Cupcake Yapımı

Beğendiğiniz çeşitte hazırladığınız cupcake üzerini kaplayacak ölçülerde fon oluşturacak bir kapama ile başlayabilirsiniz. Bu kapamanın üzerine şeker hamuru ile ister bir mesaj yazın ister bir yüz çizin ya da el becerinizi gösterin ve cupcaketen taşan çiçekler ekleyin.

Şeker Hamuru Cupcake Yenir Mi?

Eğer şeker hamuru süslemeli bir cupcake aldınız ve yiyeceksiniz, ancak süslemesini hem saklamak istiyorsunuz hem tadını merak ediyorsunuz. Burada genel bilgi olarak şeker hamuru kısmı saklamanızı önereceğiz. Zaten yapılırken de yenilmesi ön görülerek yapılan kısım bu süsün altında kalan cupcake kısmı olduğunu düşünebilirsiniz. Haksız da sayılmazsınız. Cupcake üzerindeki süslemenin tadına bakabilirsiniz ancak süsleri yemekten çok izlemeniz daha doğru olabilir.

Her neli olursa olsun cupcakeleriniz bundan sonra şeker hamuru ile daha göz alıcı ve şık sunumlara sahip olsun. Süslemeleri bir temaya göre organize ettiğiniz takdirde yararlanabileceğiniz şeker hamuru açma, kesme ve şekillendirme araçlarını internette hızlı bir arama ile erişebilirsiniz.

Şeker Hamurunu Nereden Alabilirsiniz?

200gr, 1 kilogram ve 6 kilogramlık paketlerimiz ve zengin renk seçeneklerimiz arasından tercihte bulunabilir ve sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz. Renklendirilmiş şeker hamurlarımız sayesinde ayrıca renklendirme ile siz uğraşmak zorunda kalmadan şeker hamuru cupcake yapabilir süslemeye odaklanabilirsiniz. Satışını gerçekleştirmekte olduğumuz tüm şeker hamuru ürünlerimizi ISO standartları çerçevesinde kendi üretim tesislerimizde üretmekteyiz.

Yorum Bırak

web tasarım