Şeker Hamuru Kurabiye

Şeker Hamuru Kurabiye

Şeker Hamuru Kurabiye hazır olarak satılan ve evde pratik şekilde kurabiye üstlerine şekil ve yazı yazılarak süslemelerin yapılmasına yardımcı olan ürünlerimizdendir. Şeker hamuru kurabiyelere model vermek için kullanılan kalıplar yardımıyla aynı modelde kesilerek kurabiyelerin üstlerine konulur. Şeker hamuru kurabiyelerin üstlerine bozulmadan ve dağılmadan durması için fırça yardımıyla su ya da bal sürülerek şeker hamurunun kurabiye yapıştırılması sağlanır. Normal kurabiyeler yapıldıktan sonra istenilen model ve şekil verilebilir. Şeker hamurlarına istenilen süslemeleri yapmak için şeker hamuru kalıpları kullanılması gerekir. Şeker hamurlarına kurabiye kalıplarıyla model verdikten sonra yazı yazılacaksa harf kalıpları kullanılmalıdır. Bu şeker hamuru kurabiye seçenekleri çok fazla olduğu için her yerde ve online satış sitemizden satılmaktadır.

Şeker Hamuru Kurabiye Kalıpları

  • Harf kalıpları
  • Sivri uçlu şekillendiriciler
  • Kurabiye merdanesi
  • Şeker hamuru tahtası
  • Şekilli kalıplar

Şeker hamuru kurabiye istenilen renkte yapılabilir ve satın alınabilir. Kurabiye renklerine göre şeker hamuru rengi belirlenir. Bir renk kurabiyelere her renk şeker hamuru kullanarak rengârenk şeker hamuru kurabiyeler elde edilebilir. Şeker hamuru kurabiye kalıplarıyla kişilere özel kurabiyeler hazırlanabilir. Bu tarz kurabiyeler daha çocuk doğum günleri, yaş günleri, partiler ve nikâhlarda kullanılmaktadır. Günün anlam ve önemine uygun masalar hazırlamak için şeker hamuru kurabiyeler olmazsa olmazlar arasında yerini almaktadır. Zamanın verdiği teknolojik gelişmeler sayesinde insanlar sunama daha çok önem vererek şık masa ve pastalar hazırlanmaktadır.

Şeker Hamuru Kurabiye Avantajları

Şeker hamuru kurabiye satın alınması ve bayatlamaması en iyi avantajlardandır. Evde yapılan kurabiye ve şeker hamurlarıyla istenilen şeker hamuru kurabiyesi elde edilebilir. Fiyat olarak evde yapımı daha pahalıya geleceği için internet sayfamızdan istenilen renkte ve kiloda uygun fiyata satın alınabilir. İlk defa evde denenmesi yapılacaksa daha dikkatli ve verilen tariflere birebir uyulması gerekir. Şeker hamuru yapımı çok kolay görülse de kıvamını tutturmak tecrübe isteyebilir.  Kurabiyeler şeker hamurlarıyla süslendikten sonra tek tek poşetlere konulup ağızları kapatılarak bekletilmelidir. Aksi halde kurabiyelerin üzerindeki şeker hamurları kuruyarak yenilmez duruma gelebilir.  Kurabiyeler ve şeker hamurları dolapta uzun süre saklanabildikleri için tatları ve şekilleri bozulmazlar.

Yorum Bırak

web tasarım