Şeker Hamuru Pasta Fiyatları

Şeker Hamuru Pasta Fiyatları

Şeker Hamuru Pasta Fiyatları

Şeker Hamuru Pasta Fiyatları
Şeker Hamuru Pasta Fiyatları

Her zaman tüketilen ve sürekli tercih edilen şeker hamuru ürünleri özellikle pastacılık sektörünün değişmeyen ve her zaman kullandığı özel ürünlerdir.  Bu ürünler daha çok tatlandırıcı malzemeler ve süsleme olarak pasta ve pasta ürünlerinde kullanılmaktadır. Şeker hamuru pasta fiyatları firmamızda uygun seçeneklerde bulunmaktadır. Çeşit ve renk seçenekleriyle oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Sizlerde bu ürünlere web sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Genellikle özel üretim olarak üretilen şeker hamurları, sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilirler. Ve son derece zararsız maddeler olarak bilinmektedirler. Genellikle yumuşak ve esnek yapıya sahiptirler. Kolay şekil alırlar. Her türlü istenilen şekillere girebilirler. Bu hamurlar pasta ve tatlıların üzerine uygulanırlar. Pasta üzerinde uygulanan bu hamurlar çatlama ve erime yapmazlar.  Kötü içerikli madde ve yağ içerikleri bulunmazlar.

Ürünler genellikle açıldıktan sonra bir müddet 7 ,8 ay boyunca saklanabilirler. Böylelikle istenilen zamanlarda şeker hamurları tatlı ve pasta yapımında kullanılmaktadır. Güneş ışığından saklanarak buzdolabında saklanabilir.

Şeker Hamuru Çeşitleri

Farklı çeşitlerde bulunan şeker hamurları aşağıdaki gibi verilmektedir.

  • Kırmızı şeker hamuru
  • Yeşil şeker hamuru
  • Siyah şeker hamuru
  • Sarı şeker hamuru
  • Beyaz şeker hamuru
  • Kahverengi şeker hamuru
  • Pembe şeker hamuru
  • Mor şeker hamuru
  • Turuncu şeker hamuru
  • Lila şeker hamuru gibi çeşitleri firmamızda çok sayıda bulunmaktadır.

Uygun fiyat seçenekleri ile sürekli olarak her kesimde insana hitap eden şeker hamuru pasta fiyatları her zaman çeşit ve renk özelliklerine, lezzet seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.  Bu ürünler özel organizasyonlarda çok sık tercih edilmektedir. Özellikle doğum günü, nişan, yıldönümü, düğün ve buna benzer özel günlerde sürekli olarak edilmektedir. Şeker hamuru kilo bazında satılan ve rahat kullanım sağlayan bir gıda malzemesidir. Çocukların da sürekli olarak ilgisini ve sevdiği bir yiyecektir.

Sizlerde bu ürünlere sahip olmak ve güzel pastalar ve tatlılar meydana getirmek isterseniz, hemen web siteminiz üzerinden hızlı ve kolay olarak sipariş verebilirsiniz. Uygum fiyat seçenekleri ile şeker hamuru pasta fiyatları her zaman uygundur. Ve kolaylıkla alabilirsiniz. Online alışveriş sitemiz üzerinden şeker hamuru ve malzemelerini, pastaları temin edebilirsiniz.

Yorum Bırak

web tasarım