Şeker Hamuru Renkleri

Şeker Hamuru Renkleri

Şeker Hamuru Renkleri her renkte satışını yaptığımız şeker hamurlarına sayfamızdan ulaşıp sipariş verebilirisniz Şeker hamurlarının ana renkleri beyaz olduğu için hamur aşamasında istenilen renk tercih edilebilir. Şeker, su, gliserin, jelatin den yapılan şeker hamurları altı aya kadar saklama süreleri vardır. Bu saklamalar renklendirdikten sonra olmalıdır, sonradan renklendirme olmaz ve şeker hamuru kullanılamaz hale gelebilir. Gıda boyasıyla renklendirilen şeker hamurları çok hızlı boyama özellikleri oldukları için istenmeyen yerlerde boyanabilir dikkat edilmesi gerekir.  İstenilen renk ya da renk seçeneklerinde hazırlandıktan sonra dondurucularda saklanabilir. Dolapta 3 ay saklama, oda sıcaklığında 1 ay saklama süreleri vardır. Dolaptan çıkartılan hamurlar yumuşayana kadar yoğurulmalıdır. El ısısıyla kısa sürede yumuşayacaktır.

Şeker Hamuru Nereden Alınır

  • Pasta malzemesi satan yerlerde
  • Online sayfamız
  • Süper marketlerde
  • Pastaneler

Şeker Hamuru Renkleri bu mağazaların hepsinde şeker hamuru bulunabilir ve istenilen kiloda satın alınabilir. Gidip almak için zamanınız yoksa direk sayfamızdan sipariş vererek evine gönderilebilir. Belirli tariflerle evde yapılan şeker hamurları aynı saklama sürelerine sahip değillerdir. Jelatin ve gliserin kullanılmadan farklı malzemelerle de evde şeker hamuru elde edilir. Doğal gıda boyalarının kullanılmasıyla sağlığa zararı olmadığı bilinen şeker hamurları istenilen pasta süslemelerimde kolaylıkla kullanılabilir. İstenilen heykel ve pasta kaplamaları yapmak için şeker hamuru aparatları kullanılmalıdır. Şeker hamuru satın almak için güvenilirliği kanıtlanmış olan sayfamızdan şeker hamuru kalıpları ve şekil verme aparatları satın alabilirsiniz.

Şeker Hamuru Fiyatları

Şeker Hamuru Renklerinde fiyat farkı yansıtmamaktayız. Sadece kalite ve kiloda fiyat farkları yaşanır. Şeker hamuru fiyatları uygunluğu ve satın alım kolaylığı sayesinde fiyatları çok uygudur. Yapımı kolay ve saklama ömürlerinin uzun olması avantajının karşılık satış fiyatları her bütçeye uygun olarak ayarlanmıştır. Gramla da satışa sunulan şeker hamurları renk tercihi alıcıya bırakılarak renk fiyat farkı alınmamaktadır. Son zamanlarda her pastaya uygulanan şeker hamuru görselliği sayesinde satışları sayfamızda her geçen gün artmaktadır. Katkı maddesi bulunmayan şeker hamurları internet sayfamızda satılmaktadır. Şeker hamuru renkleri yapımı sırasında birçok renkte yapılarak sayfamızda satışa sunulmuştur.

Yorum Bırak

web tasarım