Şeker Hamuru Üreticisi

Şeker Hamuru

Şeker Hamuru Üreticisi

Şeker hamuru üreticisi sizlere pasta, kurabiye ve cupcake sunumlarınızda yeni bir tasarım oluşturacak hamurları sizlere sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz hamurlar ile sunumlarınızda klasik alışagelmişliğin dışına çıkarak yepyeni görsel şölenler ortaya çıkarabilirsiniz. Yaptığınız sunumlar hem görsel hem de lezzet açısında herkesten tam not alarak, herkesi kendine hayran bırakacaktır. sizlere kolaylık sağlayarak bir şef gibi hissedeceksiniz.

Şeker Hamuru Üreticisinde Kalite Anlayışı

Şeker hamuru üreticisi olarak ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere hamurları sunmaktayız. Şeker hamurlarını güvenli ve gönül rahatlığı içinde kullanmanız için kalite kriterlerine eksiksiz uygum sağlayarak üretimi gerçekleştiriyoruz. Hamurlarımızı;

  • Sağlık Bakanlığının belirlediği şartlara uygun tesisler, hijyen şartları içinde üretiyoruz.
  • Üretim aşaması ve sonrasında sağlık kontrolleri yaparak içinde koruyucu ve Zaralı bir maddeye izin vermiyoruz.
  • Kullanımınızdan sonra hava almadan muhafaza etmeniz durumunda uzun süre aynı kalitede kullanacağını hamurları sunuyoruz.
  • Tüm kalite standartlarına uygun olarak üretildiğini gösteren belgeler ile sizlere gönderiyoruz.
  • Şeker hamuru üreticisi olarak, hamurları sizlere teslim edilinceye kadar geçen süreci güvencemiz altına alarak sorun çıkması halinde anında değişim yapıyoruz.
  • Memnun kalmadığınız durum olması halinde ödemiş olduğunuz ücretin tamamı tarafınıza iade edilmektedir.

İstediğiniz özellikler ile size ulaşan şeker hamurları ile kendinize özgün şık tasarımlar yaratacak ve güven içinde tüketebileceksiniz.

Şeker Hamuru Kullanımı

Şeker hamuru üreticisi olarak, sunmuş olduğumuz hamurlar üzerinde her türlü işlemi yaparak sizlere göndermekteyiz. Hamurlara birkaç küçük işlem yaparak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bu doğrultuda;

  1. Hamur çıkarıldıktan sora yaklaşık 5 dakika ovarak avuç içinde yoğrulur.
  2. Kuru ve düz zemin üzerine açılmak için konarak, yapışmaz merdane yardımı ile yavaşça açılır.
  3. İstenen inceliğe ulaşınca pasta üzerine serilir ve gıda yapıştırıcısı yardımı ile sabitlenir.
  4. Kurabiye, cupcake ve figürler yapmak için, hamur silikon kalıplar, basma kopatlar, şekillendirici kalem ve enjektör başlıkları kullanılır.

Şeker hamuru üreticisi olarak merak ettiğiniz bütün bilgilere bizleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Geniş şeker hamuru yelpazemizi inceleyerek gerek gördüğünüz tüm karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

web tasarım