Sıkma Torbaları

Sıkma Torbaları
Sıkma Torbaları
Sıkma Torbaları

Sıkma Torbaları

Sıkma torbaları, pasta üzerine yeni bir dekor oluşturmak, herhangi bir yazı yazmak gibi süslemelerin yapılmasını en basit şekle getirme özelliği bulunmaktadır. Özenli şekilde hazırlanan pastaların son rütuşlarını yapmak ve sunumlarını şık görünümlü tasarımlara dönüştürmek istediğinizde ihtiyaç duyacağınız en önemli aparattır. Pastalarınız görünümü ile herkesi kendine hayran bırakacak, dekor ustası gibi pasta süslemeleri yapabileceksiniz.
Sıkma Torbası Kullanımı
Pastalara son halini kazandırmak ve sunum tepsisine bırakmak için sıkma torbalarını tedarik ettikten sonra birkaç küçük adım ile kullanabilirsiniz. Torbanın içerisinde istediğiniz kremayı koyduktan sonra uç kısmında bulunan vidalı bölüme torbanın aparatını, kendi zevkinizi yansıtacak modelini, takarak işleme başlayabilirsiniz. Torba kısmının hafif baskı uygulanması sonucunda çıkan kremayı pasta üzerine özgürce yayabilir, dilediğiniz dekoru oluşturabilirsiniz.
Sıkma torbaları dayanıklı, esnek ve pratik kullanıma sahip olduğundan dolayı herkes tarafından basitçe kullanılmaktadır. Yumuşak silikondan üretilmiş iç yüzeyi ve sert silikonlu dış yüzeyi sayesinde kullanılan torbalar, ilk kullanımın haricinde temizliği yapıldıktan sonra uzun süre kullanılmaya uygundur. Şekilde vermek için kullanılan aparat ve vidalama kısma paslanmaz çelikten imal edildiğinden dolayı sağlık açısından herhangi bir sorun çıkarmadan kullanılmaktadır.
Sıkma Torbalarının Kullanıma Hazır Hale Getirilmesi
Mutfaklarda başköşedeki yerine alan sıkma torbaları, içine krema konulup pasta üzerinde dekor oluşturma kısmana getirilmesi için yapılması gereken küçük adımlar şunlardır;
• Torba yanında gelen bağlantı aparatını vidalı kısımda yavaşça çevirip ayrılır,
• Alt bulunan kısım torbanın içine yerleştirilerek uç bölüme kadar getirilir,
• Dekor oluşturulacak başlık uç torbanın uç bölümünde dışarıya yerleştirilir,
• Plastik bağlantı aparatının diğer kısmını da, uç kısmın üstünden torbanın içinde bulunan yere yerleştirilir, böylece torbalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.
Pastacılık malzemeleri konusunda her zaman ilk sırada olmanın vermiş olduğu sorumluluk ile sıkma torbalarını sizlere garantimiz altında sunmaktayız. Temizleme, kullanma vb. durumlarda deforme olan torbaları yenisi ile değiştiriyor, memnun kalmadığınız durumlarda ise ödemiş olduğunu ücreti herhangi bir şarta bağlamaksızın, kesinti yapılmadan tarafınıza eksiksiz olarak iade ediyoruz. Torbalar sayesinde artık pastalarınız alışılmışın dışına çıkacak, süslemede yeni bir çığır açacaksınız.

 

Yorum Bırak

web tasarım