Siyah Şeker Hamuru

Siyah Şeker Hamuru

Siyah Şeker Hamuru

Siyah Şeker Hamuru
Siyah Şeker Hamuru

Siyah şeker hamuru kullanarak birbirinden farklı, harika tasarımlar oluşturabilirisiniz. Nefis lezzetlerin yanı sıra eşsiz sunumlar ile göz kamaştırıcı güzelliklere kolayca ulaşabilirisiniz. İster içinizde yaşadığınız duyguları dışarı çıkarmak ister nişan, doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerinize gereken önemi göstererek anlamlı kılmak için hamurları kullanabilirsiniz. Hazırladıklarınızla herkesi kendinize hayran bırakacak, sunumlarınızda tam şef havası hissettireceksiniz.

Siyah Şeker Hamurunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siyah şeker hamuru kullanmak için doğru seçim yapılması gerekmektedir. Hamurun bazı belli kriterleri sağlaması önem taşımaktadır. bu bağlamda sizlere sunmuş olduğumuz hamurlar,

  • Her türlü işlemi yapılmış, ambalajından çıkarıldığı anda kullanmanız için hazırlanmış şekilde sizlere gönderilmektedir.
  • Bakanlık kontrolünden geçerek içerisinde herhangi bir koruyucu madde ve zararlı bir bileşen bulunmamaktadır.
  • Hamurun haricinde farklı bir tonlama oluşturmanız haricinde jel boyasına uygun olarak üretilmiştir.
  • Tüm kalite standartlarına uygun üretildiğini gösteren işaretleri ile sizlere sunulmaktadır.
  • Siyah şeker hamuru kendi paketi ya da streç film ile muhafaza edildiği zaman uzun süre aynı tazelikte kullanabileceğiniz özellikte bulunmaktadır.

Şeker hamurlarını uzun süre sorun yaşamadan ve gönül rahatlığı içerisinde kullanabilir, sunumlarınızı tam bir görsel şölene çevirebilirsiniz.

Siyah Şeker Hamuru Kullanıma Hazırlanması

Siyah şeker hamuru ister pasta kaplaması ve süslemesi ister şekiller oluşturmak için kolay birkaç işlemin sonunda kullanıma hazır hale gelmektedir. Kaliteden ödün vermeyerek sizlere sunmuş olduğumuz şeker hamurlarını;

  • İlk olarak 5-6 dakika kadar avuç içinde yumuşak bir kıvam alıncaya kadar ovarak yoğurun.
  • Hamurları düz ve kuru bir zemin üzerine ya da hamur tahtası üzerine alın.
  • Yapışmaz, kuru bir merdane yardımı ile gerekli inceliğe ulaşıncaya kadar açın.
  • Pasta için kullanılması durumunda, yavaşça pastaların üzerine serdikten sonra balı şekerli süt veya gıda yapıştırıcısı ile sabitleyin.
  • Şekil ve figürler oluşturmak için silikon kalıplar, basma kopatlar, kalemler ve enjektör başlıkları kullanın.

Hazır hale getirdiğiniz siyah şeker hamuru sayesinde kendinize özgü tasarımlar oluşturacaksınız. Klasik görüntüden uzaklaşarak sunumlarda yeni ve farklı bir çığır açacaksınız.

Yorum Bırak

web tasarım