Ten Rengi Şeker Hamuru

Ten Rengi Şeker Hamuru

Ten Rengi Şeker Hamuru

Ten Rengi Şeker Hamuru
Ten Rengi Şeker Hamuru

Ten rengi şeker hamuru kullanarak yaratacağınız eşsiz görselliklerdeki sunumlarınıza harika lezzetler katabileceksiniz. Klasik pasta görünümü ve şekillerin dışına çıkarak herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. İçinizdeki duygularınızı dışa vuracak, günün anlamınız tam olarak sunumlarınızda yansıtacaksınız. Kolay kullanımı ve hızı şekil alma özelliği bulunan şeker hamurları ile sunumları hazırlarken kendinizi tam bir usta gibi göreceksiniz.

Ten Rengi Şeker Hamuru Kullanımı

Ten rengi şeker hamuru isteğe göre pastaların kaplanması veya süslenmesinde isteğe göre şekil ve figür ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır. Sizlere sunduğumuz şeker hamurlarınız birkaç küçük işlemden geçirdikten sonra istediğiniz amaca göre kullanabilirsiniz. Hamurlarımızı;

  • Paketinden çıkardıktan sonra yumuşak kıvam alıncaya kadar, avuç içi ısısında 5-6 dakika yoğurun,
  • Kıvam alan hamuru düze bir zemin ya da kuru bir hamur tahtası üzerine koyun,
  • Yapışmaz ve kuru merdane kullanarak yavaşça açın. Açılma esnasında çatlamaların önüne geçmek için hamura pudra şekere serpebilirsiniz.
  • İstenen incelikte açılan hamuru pastanın üzerine serin ve gıda yapıştırıcısı yardımı ile iyice sabitleyin,
  • Figür oluşturmak istediğinizde basma kopatlar, silikon kalıplar ve şekillendirici başlık ile kalemleri kullanın.

Ten rengi şeker hamuru ile istediğiniz görselliği kolayca kavuşursunuz. Yaptıklarınız ile uzun süre akıllarda ve damaklarda kalırsınız.

Ten Rengi Şeker Hamuru Nasıl Olmalıdır?

Hamurların kullanım amacı ne olursan olsun ilk önce sağlıklı ve kolay şekilde kullanıma uygun olmalıdır. Bu kapsamda ten rengi şeker hamuru konusunda aklınıza takılan bütün soruları cevaplayarak gönül rahatlığı içinde kullanacağınız hamurları sizlere sunuyoruz. Hamurlarımız;

  1. Sağlık bakanlığından gerekli izin ve kontroller çerçevesinde üretilip içerisinde herhangi bir Zaralı madde barındırmamaktadır.
  2. Gerekli işlemler yapılarak sizlere gönderilerek, paketinden kullanıma hazır halde çıkarılmaktadır.
  3. Hamur içinde renklerini tonunu oluşturmak için jel boyası kullanıma uygun olarak üretilmiştir.
  4. Paketinde veya streç filmde hava almadan muhafaza edilmesi halinde uzun süre sorun yaşamadan kullanıma uygundur.

Ten rengi şeker hamuru, konusunda merak ettiğiniz tüm bilgilere bizleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi gerekli karşılaştırmalara tabii tutabilirsiniz.

Yorum Bırak

web tasarım