Yeşil Şeker Hamuru

Yeşil Şeker Hamuru

Yeşil Şeker Hamuru

Yeşil Şeker Hamuru
Yeşil Şeker Hamuru

Yeşil şeker hamuru ile yaptığınız pastalara, şekil ve figürlere harika görseller ekleyeceksiniz. Eşsiz sunumlar ortaya çıkarıp, damaklarda yerini alan nefis tatlar yaratacaksınız. Sunum amacınıza uygun olarak özel günlerinize istediğiniz anlamı yükleyecek, içinizde geçen duyguları kolaya dışarı çıkarabileceksiniz. Birbirinde şık tasarımlar ortaya çıkarıp herkesi sunumlarınıza hayran bırakacak, mutfağınızda kendiniz tam bir şef olarak hissedeceksiniz.

Yeşil Şeker Hamurunda Olması Gerekenler

Yeşil şeker hamuru kullanım açısında kolay olmalı ve hızlı bir şekil alam özelliği bulunmalıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz hamurları gönül rahatlığı içinde kolayca kullanabilmeniz adına;

  • Şeker hamurlarının bütün işlemleri yapılarak sizlere gönderilir, sizlere sadece ambalajından çıkarıp hemen kullanmak kalmaktadır.
  • Hamurlarınız üzerinde farklı renk istemeniz halinde jel boyası kullanımınıza uygun olarak üretilmiştir.
  • Üretim aşamasında Sağlık Bakanlığın tarafından belirlenen kriterler tam olarak yerine getirilerek, içerisinde zararlı madde barındırmamaktadır.
  • Ambalajında ya da streç film içerisinde hava almayacak şekilde muhafaza edilmesi durumunda uzun süre ilk günkü tazelik ve renk tonu ile kullanıma uygun olarak üretilmiştir.

Yeşil şeker hamurunu sizlere sunmuş olduğumuz farklı ağırlıklarda tercih ederek, herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Uzun süre unutulmayacak lezzet ve tasarımları hızlı bir şekilde yaratabilirsiniz.

Yeşil Şeker Hamur Nasıl Kullanılır?

Yeşil şeker hamuru isteğe göre pastalarda ya da kendi başına figürlerde kullanılmaktadır. bunun için sizlere ulaşan şeker hamuru;

  • Ambalajından çıkarıldıktan sonra avuç içi ısısında ovularak 5-6 dakika yumuşak kıvam alıncaya kadar yoğrulur.
  • Düz bir zemin üzerine ya da kuru bir hamur tahtası üzerine konulur.
  • Yapışmayan kuru merdane veya kalın oklava ile yavaşça istenen büyüklük ve incelikte açılır.
  • Pasta için kullanılacaksa, hamur pastanın üzerine serilir ve gıda yapıştırıcısı ya da ballı şekerli süt ile sabitlenir.
  • Şekil ve figür oluşturmak için kullanılacaksa, yeşil şeker hamuru silikon kalıp, basma kopat ve şekillendiriciler ile istenen figür ortaya çıkarılır.

Şeker hamurları kullanarak kendinize özgü sunumlar yaratacaksınız. Hem görselliği hem de lezzeti uzun süre konuşulan yapıtlar meydana getireceksiniz.

Yorum Bırak

web tasarım